Nowy rok to nowe plany i wdrożenia – ozonowanie wody przemysłowej

Ozonowanie wody, a pozyskanie klientów  ?.

Wreszcie po bardzo długim czasie mam choć chwilę aby napisać coś nowego, będzie znowu o ozonowaniu wody. A mianowicie coraz częściej w naszym kraju ozonowanie wody jest wdrażane wraz z wielkimi sukcesami w nowatorskich rozwiązaniach technologicznych. Bardzo dobrze,  że zakłady przemysłowe inwestują w innowacyjne i ekologiczne technologie. O ile woda ozonowana wykorzystywana do dezynfekcji maszyn i urządzeń to doskonała alternatywa dla środków chemicznych o tyle zastosowanie jej na produkty spożywcze i owocowo-warzywne to już wymóg stawiany przez konsumentów.

Nasi klienci u których wdrożyliśmy systemy ozonowania wody w szybkim tempie pozyskali nowych strategicznych klientów, który stawiają na wysoka jakości i bezpieczeństwo produktów. I tak choćby dwaj dostawcy mięsa i ryb dla zakładu przetwórstwa , który produkuje gotowe dania dla niemowląt. Z przekazanych nam informacji wynika, że wdrożenie technologii ozonowania skutkowało w szybkim czasie podpisaniem kontraktu na stałe dostawy surowców do produkcji.

Zaznaczyć należy, że najpierw wdrożyliśmy wysoce wyspecjalizowaną linię technologii ozonowania w zakładzie produkcji dań dla niemowląt, a wiadomo, że ta branża rządzi się swoimi prawami. Pomimo bardzo wysokich wewnętrznych standardów w naszej firmie pod względem jakościowym i technologicznym, dostaliśmy szereg dodatkowych wymogów do spełnienia. Szczerze, uwielbiam gdy dostajemy na prawdę duże wyzwania od naszych klientów. Znakomicie sobie poradziliśmy, linia technologii ozonowania wyszła wyśmienicie, a jej wdrożenie przebiegło bez problemu dzięki naszej ekipie konstruktorów i inżynierów. 🙂

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *