Wiosna, a co za tym idzie przeglądy okresowe generatora ozonu i systemów ozonowania

Ozonowanie wody to także przeglądy okresowe systemów ozonowania i generatorów ozonu

 

Technologia ozonowania jest tania w eksploatacji jednak pod jednym warunkiem. Mianowicie należy wykonywać planowane przeglądy okresowe, które są niezbędne dla prawidłowego działania systemów ozonowania i generatorów ozonu. Każdy system ozonowania profesjonalny i z prawdziwego zdarzenia posiada czujniki, które należy kalibrować dla prawidłowego ich działania. Generatory ozonu wymagają także przeglądów w celu określenia czy wymagane jest czyszczenie zewnętrznej części radiatora w celu prawidłowego odprowadzania ciepła. Jak wiadomo większość energii w procesie produkcji ozonu to właśnie wytwarzane ciepło. Im mniej odprowadzanego ciepła tym większe straty w produkcji ozonu.

Ozon Food jako pionier w produkcji systemów ozonowania posiada moduły diagnostyczne „Ozon Food Diagnostic” w centralach sterowania, które w większości eliminują konieczność przyjazdu serwisu w celu wykonania przeglądów ponieważ taki przegląd wykonują zdalnie z siedziby firmy.

jest to idealne rozwiązanie dla serwisowania zdalnego systemów mobilnych na pojazdach ponieważ taki serwis można wykonać na systemie, który aktualnie znajduje się np. w Hiszpanii.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *