Ozonowanie wody

Ozonowanie wody

Niestety niską ceną mydlą wam oczy. OZON TO NIE WSZYSTKO. Niestety potencjalni klienci nie wiedzą, że w całej technologii nie chodzi wyłącznie o wytworzenie ozonu. Tu schodzimy do na prawdę zagmatwanych rozwiązań technologicznych, wykorzystania materiałów i innych kluczowych aspektów.

Kupując sam generator ozonu możemy sobie puścić ozon w powietrze i nic więcej. Gdyby technologia była taka prosta to byłaby i tania, a niestety tak nie jest no chyba, że chcemy mieć „szmelc”, a nie urządzenie wysokiej jakości z 5 letnią gwarancją i serwisem 24/h… Co najważniejsze ze 100 % skutecznością.

Mamy pięknie udokumentowane po przez zdjęcia jak właśnie Ci topowi ala POLSCY PRODUCENCI kłamią was w „żywe oczy” z ich „wspaniałymi” urządzeniami do ozonowania wody. Troszeczkę potrzymam ich w wielkiej nie pewności i nerwach.

A was drodzy czytelnicy zapraszam niedługo na super newsa 😀

ALA producenci generatorów ozonu do ozonowania wody

Ala producenci ozonowania wody i generatorów ozonu- Polski Chiński producent

Internet to w dzisiejszych czasach źródło oszustw. A i takie nie omijają branży ozonowania. Niestety firmy, które widzicie po wpisaniu w google: ozonowanie wody, generatory ozonu czy ozonatory to tak na prawdę urządzenia kupowane w Chinach ze zmienionymi naklejkami oraz etykietami producenta. Przez ten zabieg „Ty Kowalski” i cała reszta potencjalnych klientów nie jesteście w stanie określić czy to rzeczywiście producent. Posunęli się do tego, że ala sterowniki pfff… „ustawianie timera, ale mi sterownik” zaczynają przeprogramowywać na Polski język aby zwiększyć zaufanie.

 

Ozon

budowa ozonu

Ozon

Jest bezpiecznym i nietrwały, wykorzystywany do kontaktu z żywnością oraz mycia powierzchni i urządzeń w postaci wodnej i gazowej.

Budowa

Ozon składa się z trzech cząsteczek tlenu czyli O3. Jest naturalnie występującym gazem chroniącym atmosferę ziemską przed promieniami UV. W naturze jest najczęściej spotykany podczas wyładowań atmosferycznych. Po burzy to właśnie jemu zawdzięczamy świeży i miły zapach.

W produkcji

Stosowany do celów dezynfekcji, utleniania i przedłużania trwałości produktów posiada przemysłowe stężenie.

Może być wykorzystywany jako ciągły przeciwbakteryjny strumień wodny lub powietrzny bezpośrednio na żywność, a jednocześnie dezynfekować m.in. linie technologiczne, przenośniki taśmowe, pojemniki i inne powierzchnie oraz urządzenia mające kontakt bezpośredni lub pośredni z żywnością.

Produkty poddane procesowi ozonowania są wolne od bakterii i wszelkich zanieczyszczeń. Wpływa to niewątpliwie na doskonały wygląd, aromat i walory smakowe, a co najważniejsze, na znaczne przedłużenie trwałości, które jest gwarancją większego zysku, ogromnych oszczędności, minimalizacji strat na poziomie 60% i zadowolenia konsumentów. Dodatkowo, system ozonowania można znacznie wydłużyć czas pracy, zmniejszając postoje w celu dezynfekcji i czyszczenia.

 

 

Zatwierdzenie Ozonu

Ozon O3 został zatwierdzony przez FDA, USDA, USDA Organic oraz Ministerstwo Zdrowia w rozporządzeniu o bezpieczeństwie żywności i żywienia. Ozon jest uznany i kontrolowany również przez Sanepid, a także stosowany w systemach HACCP.

Ozonowanie wody – rzetelne informacje

Ozonowanie wody – Porady i Wiedza

Dowiedź się rzetelnych i fachowych informacji o ozonowaniu wody, zero ściemy, zero Chińszczyzny. Certyfikat Ozonowania

Dziękuję, że właśnie zaufałeś mojej stronie i chcesz zaczerpnąć rzetelnej i fachowej wiedzy na temat ozonowania wody i całej technologii ozonowania. Chce Ci przekazać masę informacji ale wszystko po kolei.

Jestem szalenie zauroczony technologią ozonowania, a przede wszystkim ozonowania wody. W dobie dzisiejszego zalewania świata chemikaliami i środkami chemicznymi we wszystkim co jemy, technologia ozonowania znana od lat. Staje się jedynym rozwiązaniem aby chronić siebie samych i naszych najbliższych. Jeśli jesteś konsumentem dowiesz się wiele o tym dlaczego ozonowanie wody jest tak znakomite i warto spożywać produkty poddane myciu tą wodą. Natomiast jeśli jesteś producentem dowiesz się dlaczego technologia ozonowania i ozonowanie wody jest dla Ciebie tak bardzo istotne w dzisiejszym świecie Biznesu.

Tak, właśnie na tym blogu będę łączył dwa światy. Witał ich dłońmi, tylko po to aby wreszcie pozbyć ich wzajemnych tajemnic i pytań bez odpowiedzi. Chce rozjaśnić wam wiedzę aby świadomie wybierać rozwiązania technologii ozonowania oraz produkty poddawane ozonowaniu.

Będę bardzo szczęśliwy jeśli Wy sami będziecie uczestniczyć w tym blogu. Czekam na wasze komentarze i dyskusje pod postami.